INTERAKTYWNY
NIEMIECKI

TRENING JĘZYKOWY

 Login: Wypełnij ola obowiązkowe *
 Nazwa *
E-Mail: * 
 Hasło: *  
Akceptuj warunki użytkowania
 
 
Co to jest GALIMATIAS?
  "Galimatias" oznacza "chaos" i "bałagan" lub też "bezsensowną gadaninę".
GALIMATIAS Lingua ma pomóc Państwu w tym, aby język niemiecki
nie wydawał się już (więcej) dla Państwa galimatiasem.

 
Budowa i korzyści dla Państwa
 

GALIMATIAS Lingua składa się z czterech modułów: "Poznajemy się", "Orientacja", "Gastronomia i Zakupy" oraz "Small Talk". Każdy moduł składa się z trzech rozdziałów (A, B i C). Na każdy rozdział przypada od 15 do 25 unitów i zwrotów. W każdym unicie znajdą Państwo tekst niemiecki do czytania (skrót: D), tekst do odsłuchania (skrót: D-A), polskie tłumaczenie (PL) oraz ewentualne uwagi (skrót: Uw.) dotyczące tłumaczenia, wymowy, gramatyki lub ciekawych informacji krajoznawczych.

Najważniejszym celem GALIMATIAS Lingua jest pomoc w szybkim zrozumieniu tego, co Niemcy do Państwa mówią i dostarczenie Państwu podstaw oraz kilku praktycznych zwrotów do aktywnego używania języka niemieckiego. Zdecydowaliśmy się na nadanie gramatyce podrzędnej roli i objaśnianiu jej  tylko w niektórych sytuacjach i w "małych dawkach".

Polecamy regularną naukę języka niemieckiego z GALIMATIAS Lingua. Jeżeli Państwo nie posiadają zbyt dużo czasu, to 15 minut dziennie wystarczy. Badania z zakresu psychologii uczenia się wykazały, że nauka po 15 minut dziennie jest o wiele bardziej efektywna niż uczenie się dwie godziny w jednym kawałku, raz w tygodniu.

 
 

Życzymy Państwu powodzenia, przyjemności i satysfakcji przy uczeniu się języka niemieckiego metodą GALIMATIAS Lingua.

Viel Spaß und viel Erfolg!

Zespół GALIMATIAS

 

 

© 2005 Bollmann & Partner • Impressum • HomePage